O nas

Witamy na stronie Grupy Unilink - wiodącego dystrybutora ubezpieczeń w Polsce.

Naszym Klientom oferujemy więcej! Więcej produktów, więcej rozwiązań serwisowych, więcej doradztwa i uwagi. Jako największa w Polsce Multiagencja Ubezpieczeniowa i Lider Ubezpieczeń, możemy zagwarantować najszerszy wybór polis każdego Towarzystwa Ubezpieczeniowego dostępnego na rynku, między innymi: Ergo Hestia, Generali, Warta, PZU, Wiener, Compensa, Uniqa i wielu innych. Unilink - Lider Ubezpieczeń to profesjonalne doradztwo. Nasi Agenci zapewnią fachową pomoc i szybko przedstawią najbardziej atrakcyjne kalkulacje.

Oprócz standardowych ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC i Assistance znajdziesz u nas także propozycje ubezpieczeń nieruchomości i ruchomości. Silną stroną Unilink jest również szeroki wybór produktów związanych z ochroną życia i zdrowia, a także NNW (czyli następstw nieszczęśliwych wypadków). Oferujemy także ubezpieczenia turystyczne zarówno dla Ciebie i Twoich bliskich, które są niezbędne, gdy zdecydujecie się wybrać w podróż. Prowadzisz firmę? To świetnie! U nas znajdziesz także ubezpieczenia dla prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.

Ta różnorodność jest naszym dużym atutem, ponieważ pozwala nam na zaproponowanie Tobie wielu możliwości w każdym obszarze życia, który pragniesz zabezpieczyć.

Skontaktuj się z naszym Agentem i umów rozmowę już dziś! Ustalimy, jakie są Twoje priorytety i rozważymy wspólnie, na czym Ci aktualnie najbardziej zależy. Zaproponujemy rozwiązania, które zabezpieczą Ciebie, Twoich bliskich i Twój majątek - tak na wszelki wypadek w przyszłości. Wystarczy jedna konsultacja, abyśmy poznali Twoje potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy!

Historia i Misja

Na rynku Unilink funkcjonuje nieprzerwanie od 20 lat, początkowo jako wiodący dystrybutor kredytów konsumpcyjnych, a od 12 lat koncentrujemy się na sprzedaży ubezpieczeń poprzez ogólnopolską sieć Agentów Ubezpieczeniowych. Dziś, zaledwie po 12 latach od rozpoczęcia działalności w obszarze ubezpieczeń, możemy pochwalić się największą siecią agencyjną w Polsce oraz największym przypisem składki. Unilink stawia na rozwój organiczny, ale jest także pionierem rozwoju przez akwizycje, w efekcie tych działań powstała Grupa Unilink.

W 2016 r. dokonaliśmy akwizycji multiagencji VOXEN, specjalizującej się w dystrybucji ubezpieczeń w kanale dealerskim. VOXEN świadczy usługi między innymi dla takich marek jak SUZUKI czy KIA. Kolejnym dużym przedsięwzięciem na początku 2017 r. była akwizycja Agencji Insurance Service. W kolejnym roku Grupa powiększyła się o spółki: Asekur Partner i Bonus Ubezpieczenia. Natomiast w połowie 2019 r. do Grupy Unilink dołączyła kolejna spółka – Consultia, a pod koniec 2020 roku staliśmy się udziałowcem DAMO UBEZPIECZENIA oraz Śląskiego Centrum Ubezpieczeń (ŚCU).

Z początkiem roku 2021 Grupa Unilink dokonała pierwszej zagranicznej akwizycji wiodącego bułgarskiego brokera ubezpieczeniowego, I&G Insurance Brokers, generującego prawie 300 mln złotych przypisu rocznie. Koniec roku 2021 to kolejna akwizycja firmy Safety Broker de Asigurare, największego dystrybutora ubezpieczeń w Rumunii, prowadzącego również działalność w Mołdawii, z przypisem składki około 800 mln złotych i dysponującego niespełna 8% udziałem w rynku ubezpieczeń.

Unilink_grupa_logo_new_granat.png

Grupa Unilink – to silny i wiarygodny partner w ubezpieczeniach. W swojej ofercie posiadamy produkty aż od 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych, a współpracuje z nami już ponad 14 000 Agentów.

to menedżerowie i specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych, zarówno w obszarze ubezpieczeń jak i organizacji i zarządzaniu sieciami sprzedaży. Z kolei w skład zespołu Grupy wchodzą wysokiej klasy specjaliści i osoby z doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w wiodących Towarzystwach Ubezpieczeń.

Spółki z Grupy Unilink łączy misja i wartości. Naszą misją jest tworzenie trwałej przewagi konkurencyjnej dla naszych Partnerów – Agentów oraz Towarzystw Ubezpieczeń, poprzez organizowanie i zarządzanie nowoczesną strukturą sprzedaży ubezpieczeń. Nasze wartości to przedsiębiorczość i pasja, praca zespołowa, rzetelność oraz ambicja wobec planowanej pozycji rynkowej.

Zapraszamy do współpracy z Unilink - Liderem Ubezpieczeń – zapewniamy długotrwałą i owocną współpracę dla wszystkich stron! Zaufało nam już ponad 14 000 Agentów z całego kraju!

zarząd Unilink

Od lewej: Aleksandra Friedel - Członek Zarządu, Piotr Głowski - Członek Zarządu,
Igor Rusinowski - Prezes Zarządu, Łukasz Linek - Członek Zarządu.

Ubezpieczysz się bez wychodzenia z domu

Wybierz dogodny dla siebie sposób kontaktu. Napisz do nas lub wyszukaj najbliższą placówkę Unilink. Agent osobiście lub zdalnie przedstawi Ci ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Zostaw kontakt
Oddzwonimy do Ciebie
Unilink