Porady ubezpieczeniowe
Wszystko, co warto wiedzieć o rynku ubezpieczeń. Najnowsze doniesienia, zmiany w prawie oraz praktyczne porady dla każdego.
Kategorie
Wszystkie
Komunikacyjne
Nieruchomości
Rolne
NNW
Życie
Podróże
Firma
Szkolne
OC
Assistance
AC
Motocykl
Rower
Nieruchomości
Fotowoltaika: dofinansowanie jest teraz większe? Fotowoltaika: dofinansowanie jest teraz większe?
25 maja 2023 09:00
Wzrost cen prądu to proces związany z transformacją polskiej energetyki, likwidowaniem wieloletnich zaniedbań i restrykcyjną polityką klimatyczną Unii Europejskiej. Konsumenci również odczuwają skutki tego zjawiska, mimo że zostały wprowadzone kosztowne dla budżetu państwa działania osłonowe.
Czytaj więcej
Nieruchomości
Ubezpieczenie mieszkania Zielona Góra - najtańsze na zachodzie kraju? Ubezpieczenie mieszkania Zielona Góra - najtańsze na zachodzie kraju?
19 maja 2023 09:00
Zielona Góra to miasto, które zgodnie ze swoją nazwą cechuje się bardzo dużym udziałem terenów zielonych. Mowa o wyniku najlepszym w grupie dwudziestu polskich miast o największej powierzchni.
Czytaj więcej
Nieruchomości
Ubezpieczenie mieszkania Kielce: w świętokrzyskim taniej? Ubezpieczenie mieszkania Kielce: w świętokrzyskim taniej?
19 maja 2023 09:00
O Kielcach dość często mówi się w kontekście ujemnego salda migracji i problemów demograficznych. Trudno ukryć, że stolica województwa świętokrzyskiego traci młodych mieszkańców ze względu na relatywną bliskość Warszawy oraz Krakowa.
Czytaj więcej
AC
Assistance
Komunikacyjne
OC
Sprzedaż motocykla: umowa sprzedaży, rejestracja i OC - co warto wiedzieć? Sprzedaż motocykla: umowa sprzedaży, rejestracja i OC - co warto wiedzieć?
1 maja 2023 11:28
Czasy, w których motocykl był traktowany jako podstawowy i często jedyny w rodzinie środek transportu na szczęście minęły już dawno. Obecnie posiadanie jednośladu zwykle wiąże się z realizowaniem swojego hobby.
Czytaj więcej
Nieruchomości
Ubezpieczenie mieszkania Białystok: na wschodzie jest tanio? Ubezpieczenie mieszkania Białystok: na wschodzie jest tanio?
20 kwietnia 2023 09:00
Dla niektórych osób pewne zaskoczenie może stanowić fakt, że Białystok niedawno awansował do grupy dziesięciu największych polskich miast.
Czytaj więcej
Nieruchomości
Ubezpieczenie mieszkania Olsztyn może być tanie? Ubezpieczenie mieszkania Olsztyn może być tanie?
20 kwietnia 2023 09:00
Olsztyn zalicza się do mniejszych miast wojewódzkich, co wpływa również na wielkość rynku i zasobu mieszkaniowego.
Czytaj więcej
AC
Assistance
OC
Ubezpieczenie mieszkania Toruń: niedrogie w Mieście Kopernika? Ubezpieczenie mieszkania Toruń: niedrogie w Mieście Kopernika?
20 kwietnia 2023 09:00
Czasem może rodzić się pytanie, czy Bydgoszcz należy do ścisłej czołówki krajowych miast.
Czytaj więcej